Saslēdzējs Trelock salokāms FS380 TRIGO®

59,99 

TRELOCK saslēdzēji nodrošina drošību un kvalitāti. Velosipēdu zādzību skaits pieaug, un tikai katrs desmitais velosipēds galu galā tiek atdots tā sākotnējam īpašniekam. Tomēr velosipēdisti, kas investē labā slēdzenē, samazina risku, ka viņu velosipēds tiks nozagts

Apraksts

TRELOCK saslēdzēji nodrošina drošību un kvalitāti. Velosipēdu zādzību skaits pieaug, un tikai katrs desmitais velosipēds galu galā tiek atdots tā sākotnējam īpašniekam. Tomēr velosipēdisti, kas investē labā slēdzenē, samazina risku, ka viņu velosipēds tiks nozagts. Ar saviem velosipēdu bloķēšanas risinājumiem TRELOCK piedāvā klientiem vairāk nekā tikai viņu velosipēdu drošību. Inovatīvi papildu risinājumi nodrošina velosipēdistam paaugstinātu drošību un ērtības. Mūsdienu cilindru tehnoloģijas un kvalitatīvi materiāli rada uzticamas velosipēdu slēdzenes un papildus arī samazina slēdzenes svaru.

Drošības līmenis (TRELOCK): 3 no 6
IN-X cilindrs – augstas kvalitātes cilindrs nodrošina augstu aizsardzību pret urbšanu un raušanu
Atgriezeniskā atslēga
Putekļu vāciņš
Korozijas aizsardzība
Garums: 85 cm
Kronšteins: ZF 234 x-move

X-MOVE: ar jauno novatorisko X-MOVE kronšteinu salokāmām slēdzenēm TRELOCK piedāvā riteņbraucējiem daudzpusību. Salokāmās slēdzenes var viegli noņemt uz visām pusēm. Novatoriskais X-MOVE kronšteins ir aprīkots ar viegli vadāmu uzgali, un to var nostiprināt gan kreilis, gan labrocis. Turklāt kronšteinu var piestiprināt pie dažādas ģeometrijas velosipēda rāmjiem un nodrošina vibrācijas necaurlaidīgu transportēšanu.

Atvērt čatu
1
Vai varam Jums kā palīdzēt?
Sveiki! 👋
Vai varam Jums kā palīdzēt?