Riepa 28″ Continental Ride City 42-622 black/white

19,99 

ROBUSTAS RIEPAS AR MŪSDIENU IZSKATU. Augsta uzticamība un vienmēr laikā pilsētas satiksmē: Cieta riepa pilsētas velosipēdiem.

Apraksts

ROBUSTAS RIEPAS AR MŪSDIENU IZSKATU. Augsta uzticamība un vienmēr laikā pilsētas satiksmē: Cieta riepa pilsētas velosipēdiem. Pierādīts veiksmīgs uz asfalta, kā arī uz grants, pateicoties labai saķerei, ko nodrošina tā plašais kontakta laukums protektora rakstā

Extrapuncture josta (drošības līmenis: 5 no 7) – 3/180 TPI

Riepu izmērs (ETRTO): 42-622
Riepu izmērs (collās vai franču valodā): 28 x 1,60
Krāsa/sānu siena: Stieples refl.
Svars (g): 950
Ieteicamais riepu spiediens (PSI): 50-65

ExtraPuncture Belt – BEZ RŪPES IKDIENĀ. Ikviens, kurš meklē uzticamu ikdienas pavadoni, izvēlēsies riepu ar EXTRA PunctureBelt. Šis izturīgais gumijas lauzējs apvienojumā ar ar gumiju pastiprinātām riepas sānu malām nodrošina augsta līmeņa aizsardzību pret pārduršanu un sānu malu noberšanos.

Piemērots e-velosipēdiem — mūsu E-velosipēdu riepām ir vairāk nekā 100 gadu pieredze ar mopēdu un motociklu riepām. Visas mūsu pilsētas/pārgājienu riepas ir paredzētas standarta ātrumam vismaz 25 km/h. Arī riepas ar marķējumu e50 ir sertificētas S-Pedelecs. Pateicoties augstas kvalitātes struktūrai, aizsardzība pret caurduršanu ir augsta un rites pretestība ir zema, nodrošinot aizsardzību pret priekšlaicīgu nodilumu, ko rada papildu dzinējspēks.

Atvērt čatu
1
Vai varam Jums kā palīdzēt?
Sveiki! 👋
Vai varam Jums kā palīdzēt?