Riepa 29″ Continental Race King 50-622

17,99 

Apraksts

RACE KING- PIRMĀ IZVĒLE SACĪTNIEKIEM. Klasiska sacensību riepa, kas jūtas kā mājās Cross Country Pasaules kausa izcīņā vai maratonos. Zema rites pretestība, laba pašsamortizācija un mazs svars padara to par pareizo izvēli visiem sacīkšu velosipēdiem

Vads – 3/180 TPI

Riepu izmērs (ETRTO): 50-622
Riepu izmērs (collās vai franču valodā): 29 x 2,00
Krāsa/sānu siena: vads
Svars (g): 675
Ieteicamais riepu spiediens (PSI): 50-65

Stieps – UZTICAMA KVALITĀTE Izturīgais un lipīgais gumijas savienojums sola ilgu braukšanas prieku. Izturīgs 60 TPI neilona karkass nodrošina vislabāko izturību. Spēcīgs stieples serdenis nodrošina stingru turēšanu pie loka. Ambicioziem amatieru sportistiem pieejama alternatīva mūsu BlackChili un PureGrip riepām.

Piemērots e-velosipēdiem — mūsu E-velosipēdu riepām ir vairāk nekā 100 gadu pieredze ar mopēdu un motociklu riepām. Visas mūsu pilsētas/pārgājienu riepas ir paredzētas standarta ātrumam vismaz 25 km/h. Arī riepas ar marķējumu e50 ir sertificētas S-Pedelecs. Pateicoties augstas kvalitātes struktūrai, aizsardzība pret caurduršanu ir augsta un rites pretestība ir zema, nodrošinot aizsardzību pret priekšlaicīgu nodilumu, ko rada papildu dzinējspēks.

Atvērt čatu
1
Vai varam Jums kā palīdzēt?
Sveiki! 👋
Vai varam Jums kā palīdzēt?